Konferencje naukowe

W dialogu ze specjalistami

Stale uczymy się i doskonalimy nasze umiejętności, aby zapewnić najlepszą opiekę dla osób korzystających z naszych testów. Ważne jest dla nas dzielenie się doświadczeniami i najnowszymi odkryciami naukowymi z profesjonalistami medycznymi. Dlatego z radością informujemy, że bierzemy udział w ważnych wydarzeniach dla specjalistów zajmujących się chorobami układu pokarmowego.

X Sympozjum Gastroenterologiczne w Gdańsku

Jednym z ważnych wydarzeń, w których braliśmy aktywny udział w styczniu 2024 było X Sympozjum Gastroenterologiczne.

Mieliśmy wyjątkową okazję do zaprezentowania badań i rozwoju w zakresie wczesnego wykrywania raka jelita grubego.

Udział w Konferencji “Postępy Gastroenterologii”

Inne z wydarzeń, konferencja “Postępy Gastroenterologii”, to renomowana konferencja, która zgromadziła wiodących ekspertów i praktyków w dziedzinie gastroenterologii. Dyskusje i panele skupiały się na znaczeniu innowacyjnych metod diagnostycznych w poprawie skuteczności wykrywania i leczenia chorób przewodu pokarmowego.

Nasz udział w tym sympozjum umożliwił nam nie tylko przedstawienie naszego produktu szerokiemu gronu ekspertów, ale również zdobycie cennych opinii i sugestii.

Udział w Konferencji "Postępy Gastroenterologii"

Zaangażowanie w rozwój i edukację

Udziałem w konferencjach chcemy pokazać nasz wkład w rozwój naukowy oraz edukację zarówno specjalistów medycznych, jak i szerokiej publiczności. Wierzymy, że tylko poprzez aktywną współpracę i dialog z lekarzami możemy dążyć do ciągłego ulepszania metod diagnostycznych i przyczyniać się do poprawy jakości życia pacjentów.

Dziękujemy Organizatorom i Uczestnikom

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim lekarzom, naukowcom i specjalistom, z którymi mieliśmy okazję się spotkać. Wasze doświadczenia, wiedza i zaangażowanie są nieocenione w dążeniu do osiągnięcia naszego wspólnego celu: wcześniejszego wykrycia raka jelita grubego.