O nas

logotyp testDNA

Kim jesteśmy?

Laboratorium badań genetycznych testDNA Sp. z o.o., sp. k.

 

Od 2003 roku działamy w Polsce w sektorze badań genetycznych. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam zdobyć unikatową wiedzę i umiejętności, które wykorzystujemy do realizacji naszej misji: “Zmieniamy problemy w rozwiązania”.

Naszym celem jest wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, które mogą realnie wpłynąć na poprawę jakości życia i zdrowia społeczeństwa. Rozumiemy potrzeby kliniczne i pragniemy być wiarygodnym partnerem, który przyczynia się do zwiększenia efektywności profilaktyki m.in. w zakresie nowotworu jelita grubego. Stąd zdecydowaliśmy się na wprowadzenie na polski rynek badania ColoAlert.

Dowiedz się więcej na www.testdna.pl

recepcja laboratorium testDNA

Certyfikaty

TestDNA Sp. z o.o. Sp. k. to laboratorium badawcze akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji (Pełny zakres akredytacji)

Jest to oficjalnym potwierdzeniem kompetencji laboratorium do przeprowadzania badań a także uznaniem:

  • wiarygodności,
  • bezstronności
  • niezależności w działaniu.

Jednym słowem jest dla Państwa gwarancją uzyskania pewnego wyniku Laboratorium.

certyfikat akredytacji

Co mówią o nas Pacjenci?

opinie o testDNA

Profesjonalna opieka

„Kontakt z pacjentem rewelacyjny! Wszystko rzeczowo wytłumaczone, informacje przekazane mailowo oraz telefonicznie, człowiek czuje się zaapiekowany 😊polecam na 100%”

~ Agata, 17.10.2023

opinie o testDNA

Szybki wynik

„Bardzo szybko otrzymałam wynik testu DNA pełny profesjonalizm panie bardzo uprzejme i miłe na wszystkie pytania otrzymałam wyczerpująca odpowiedź ,Bardzo dziękuję pozdrawiam”

~ Lucyna, 27.10.2023

opinie o testDNA

Polecam z całego serca

„Jestem Bardzo zadowolona!!! Wszystko odbyło się bardzo sprawnie!!! Najwyższa kompetencja!!! Jeszcze raz Dziękuję za ponowne indywidualne przesłanie mi wyniku!!! Polecam wszystkim z całego serca!!!”

~ Teresa, 31.08.2023

Zobacz wszystkie opinie

Zobacz, jak wygląda praca w naszym laboratorium

Nasi wybrani Partnerzy: