Opinie ColoAlert

W ramach podnoszenia jakości usług rozmawiamy z naszymi Pacjentami. Zapytaliśmy się ich m.in., co przekonało ich do wykonania badania ColoAlert. Zobacz, o czym mówili najczęściej:

  • możliwość wykonania badania bezboleśnie, bez przygotowań i bez czekania w kolejce
  • możliwość szybkiego przeprowadzenia, bez trudności
  • możliwość sprawdzenia stanu zdrowia
  • dostępność konsultantów i jakość obsługi (odpowiedzi na wszystkie pytania)
  • szybka dostępność badania
  • szybki wynik
  • łatwy zakup.

A to niektóre opinie Pacjentów, którzy wykonali ColoAlert:

O wyborze testu przekonała mnie skuteczność badania, którą gwarantował pracownik laboratorium z którym rozmawiałem przed podjęciem decyzji uzyskując szereg informacji. Wyjaśnił w szczegółach dlaczego właśnie ten test jest jednym z najlepszych wyborów jeśli chodzi o ten rodzaj badania. Czyli brak inwazyjności, brak diety poprzedzającej badanie tradycyjne, łatwość pobrania próbek w zaciszu własnego domu, bezstresowe czynności. Oczywiście wymagające minimum zaangażowania ale jednak świadomości, że to jednak swój własny “materiał genetyczny”. Polecam wszystkim, którzy z tego czy innego powodu nie chcą badać się metodą tradycyjną (kolonoskopia)”Borys, 1.03.2024

~ Borys, 1.03.2024

Dobry test

Szanowni Państwo,
Uważam, że instrukcje i opis są bardzo jasne, podobnie jak cała obsługa dwóch próbek.
Teraz mam tylko nadzieję, że wynik testu będzie negatywny!

~ Karin, 10.01.2024

Polecam z całego serca

Proste wykonanie, super wyjaśnienie, super przemyślane i wszystko dobrze przygotowane dla laika lub użytkownika, wynik jest szybko i wszystko jest nieskomplikowane…. Jestem zachwycony !!!

~ 19.03.2024

Wszystko było dobrze wyjaśnione i łatwe do wykonania. Wszystko było odpowiednio przygotowane.

~ Reinholnd, 9.10.2023

Dostarczony bardzo szybko, instrukcje są bardzo dobrze wyjaśnione słownie i obrazowo, a wszystko zostało przemyślane: nawet samoprzylepna taśma uszczelniająca jest dołączona do opakowania 👍🏻

~ Karin, 10.01.2024

Polecam z całego serca

Procedura jest bardzo łatwa do przeprowadzenia. Wszystko jest dobrze wyjaśnione. Decyzja jest wydawana w określonym czasie.

~ Gaby, 18.07.2023

Przekonał mnie pomysł uzyskania miarodajnego i dobrze uzasadnionego wyniku testu bez czasochłonnej kolonoskopii! Po złożeniu zamówienia zestaw testowy został dostarczony bardzo szybko. Z pomocą załączonych jasnych instrukcji, próbka została łatwo pobrana i wysłana do laboratorium w celu przetestowania w przygotowanym pakiecie. Wynik dotarł e-mailem już po kilku dniach. Jestem bardzo zadowolony i na pewno polecę ten produkt innym!

~ 25.01.2024

Niespodziewanie szybka realizacja zamówienia. Bardzo miłe i kompetentne informacje i porady przez telefon.

~ 23.03.2024

Szybka dostawa dobry opis

~ Thorsten, 18.03.2024

Dodaj opinię o ColoAlert

Wykonałeś badanie i chcesz dodać swoją opinię? Napisz do nas na biuro@testdna.pl lub skorzystaj z formularza: